Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали музиката претставува за вас инспирација?

+8
ATA_xD
J@N@
Chaki
Зевзек
dor4o
nUt
Simon4e =)
nikle22
12 posters

Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by nikle22 Пон Јан 12, 2009 1:26 am

Дали музиката претставува за вас инспирација? Да,не, понекогаш или никогаш? Конкретизирајте ги коментарите.
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 32
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

https://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by Simon4e =) Пон Јан 12, 2009 4:19 am

па понекад да.....на пр ке ја најдам приказната на песната и некад ми помогнало да решам некоја ситуација жими се хух
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 29
Местолокација : дома
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by nUt Пон Јан 12, 2009 4:21 am

мене музиката ми претставува инспирација само пред тест...

затоа што кога слушам музика пред тест секогаш е некоја таква хипичка, донт вори би хепи, и за време на тестот не се блокирам... Very Happy geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 31
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue55 / 10055 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-05

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by dor4o Пон Јан 12, 2009 4:44 am

Не знам, можеби понекад но знам дека кога слушам музика сум повесел и порасположен
dor4o
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by Зевзек Пон Јан 12, 2009 6:11 am

мене инспирација ми рпестаував особата што ја сакам/свиѓам...и така создавам песни!!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 30
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue55 / 10055 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by Chaki Пон Јан 12, 2009 7:24 am

nUt напиша:мене музиката ми претставува инспирација само пред тест...

затоа што кога слушам музика пред тест секогаш е некоја таква хипичка, донт вори би хепи, и за време на тестот не се блокирам... Very Happy geek
Хахха Закон! Smile Ја пред тест коа планирам да се појавам слушам
My Heart Will Go On - Celine Dion...хахааха...Лжам Не слушам пред тест....Само за време на тест слушам ЛЕГИЈАТА- НАТИ НАДЕЖ!
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава : Дали музиката претставува за вас инспирација? Afghanistan
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by nikle22 Пон Јан 12, 2009 12:38 pm

Мене искрено ми претставува инспирација музиката, не само во општа смисла на зборот туку инспирација како мотивација поттик за завршување на нешто или пак започнување нешто....
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 32
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

https://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by J@N@ Пон Јан 12, 2009 1:43 pm

Nikle напиша:Мене искрено ми претставува инспирација музиката, не само во општа смисла на зборот туку инспирација како мотивација поттик за завршување на нешто или пак започнување нешто....
J@N@
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 28
Местолокација : зад трафиката
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue55 / 10055 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by ATA_xD Пон Јан 12, 2009 2:20 pm

па преставува инспирација на пример мене ме инспирираат песните од стр2 али уше не сме имале писмена на некоја таква тема да добијам 5 џД
ATA_xD
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by Toci Вто Јан 13, 2009 11:38 am

Тоа е преголема инспирација за мене.Ако преку ден не слушам музика нема да ми тргне денот али сега Нај Нај голема инспирација ми е Еф Ем радиото бркај работа со ДиЏеј Чаки и ДиЏеј Ата џДџД. Very Happy
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 30
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-06

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by MaleckioToDCAiR Вто Јан 13, 2009 12:40 pm

Nikle напиша:Мене искрено ми претставува инспирација музиката, не само во општа смисла на зборот туку инспирација како мотивација поттик за завршување на нешто или пак започнување нешто....










٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●·
Cool


Последната промена е направена од MaleckioToDCAiR на Чет Сеп 22, 2011 8:31 pm. Мислењето е променето 1 пати
MaleckioToDCAiR
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by Toci Чет Јан 15, 2009 10:47 am

Многу ми претставува и баш сега во моментов немам пуштено и идам да пуштам џД
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 30
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-06

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by Male4ka Чет Јан 15, 2009 10:27 pm

Па...да ми претставува инспирација.Ми претставува инспирација некоја убава песна со убав текст,да напишам некоја песна или текст4е...Музиката ме опушта,ме релаксира...
Male4ka
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 30
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by Боyана Чет Јан 15, 2009 10:34 pm

Епа инспирација не баш али ме опушта и мотивација ми дава ЕПТЕН пред меч,тренинг и такви ствари особено коа сум ептен напната пред некој важен меч добра песна ме опушта и многу ми помагааа џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 29
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Дали музиката претставува за вас инспирација? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали музиката претставува за вас инспирација? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали музиката претставува за вас инспирација? Empty Re: Дали музиката претставува за вас инспирација?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот