Сега е точно Вто Дек 06, 2022 5:55 pm


 • Бркај работа

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Правилник


  Правила за форумот, прочитај ги пред да постираш
  2 Теми
  5 Мислења
  Правила!
  Пон Јан 05, 2009 6:10 pm
  nikle22 Видете го последното мислење
 • Настани и известувања


  Биди во тек прочитај за актуелностите и новостите поврзани со форумот Бркај работа
  25 Теми
  375 Мислења
  PUBLIC ENEMY LIV...
  Сре Окт 13, 2010 10:52 pm
  alek30 Видете го последното мислење
 • Претставување


  Нови членови, запознајте се со останатите од дружината на Бркај Работа и кажете ни како не најдовте, како ви се допаѓа форумов, од каде ни доаѓате...
  28 Теми
  319 Мислења
  хи.................
  Пет Фед 11, 2011 2:11 pm
  Merito Видете го последното мислење
 • Канта


  Е ова не ти требаше.... сите непотребни теми завршуваат во канта
  20 Теми
  154 Мислења
  блабла
  Саб Јан 24, 2009 9:40 pm
  Simon4e =) Видете го последното мислење
 • Секојдневие

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Едукација

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Забава и култура

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Филм и ТВ


  Информации за филмовите, сугестии за некој добар филм, и секако тв програма и актуелни тв серии
  Модератор: Duci GEGE
  Нема нови мислењаПредлог за филм
  47 Теми
  476 Мислења
  Public enemies...
  Чет Окт 01, 2009 12:55 pm
  nikle22 Видете го последното мислење
 • Хоби


  Некој сака да слуша музика некој да пее друг да гледа тв трет да спортува .... а вие...? Споделете го вашето хоби со нас
  Модератор: Зевзек
  9 Теми
  168 Мислења
  Графити
  Пон Мар 09, 2009 4:48 am
  Chaki Видете го последното мислење
 • Музика


  Песни,албуми пејачи пејачки и се останато порзано со музиката
  Модератор: Зевзек
  26 Теми
  662 Мислења
  Радио!!! Дали и ...
  Чет Мар 24, 2011 8:02 pm
  tatanabarta Видете го последното мислење
 • Ноќен живот


  Каде вечер, со кога до колку може и ние да ви се придружиме?...
  Модератор: Зевзек
  7 Теми
  118 Мислења
  До колку имате и...
  Чет Мар 12, 2009 4:50 pm
  Chaki Видете го последното мислење
 • Фотографија


  Сите слики без разлика дали се смешни, новогодишни, спортски или слично постирајте ги тука
  8 Теми
  83 Мислења
  Слика на денот...
  Чет Jул 09, 2009 12:29 am
  nUt Видете го последното мислење
 • Галерија


  Ова е галерија во која ќе ги ставаме сликите од нашите (членовите на бркај работа) заеднички седенки, излети... и слично
  1 Теми
  17 Мислења
  Бркај работа (cr...
  Пон Мар 09, 2009 9:04 pm
  Chaki Видете го последното мислење
 • Наука и технологија

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Графички и веб дизајн


  Решение на сите проблеми од графички и веб дизајн може да пронајдете тука само прашајте, патем со тоа ништо не губите
  Нема нови мислењаГрафичи тим
  3 Теми
  22 Мислења
  Вашите графички ...
  Пет Мај 15, 2009 12:14 am
  kiko_vlae Видете го последното мислење
 • Интернет


  Живееме во еден виртуален свет каде што речиси секој има интернет, но не е поентата во тоа да го имаш туку да знаеш како да го искористиш
  Модератор: Chaki
  Нема нови мислењаИнтересни сајтови, Нема нови мислењаТуториали
  40 Теми
  252 Мислења
  www.mkpredavatel...
  Пон Јан 07, 2013 2:35 am
  Dingo+ Видете го последното мислење
 • Наука


  Епа ајде наши Анштајни ова е ваш предел
  3 Теми
  11 Мислења
  АЛГИТЕ- ЌЕ ГО СП...
  Вто Јун 09, 2009 8:52 pm
  Konjot Видете го последното мислење
 • Софтвер


  Програмчиња, оперативни системи и се останато од програми можете да го најдете во софтвер
  8 Теми
  83 Мислења
  Windows 7 се со...
  Нед Jул 05, 2009 10:50 pm
  Chaki Видете го последното мислење
 • Хардвер


  Имате дел на којмпјутерот кој не е во функција ви треба нова графичка ве интересира која ве интересира каков хард диск и слично слободно прашајте
  3 Теми
  10 Мислења
  Гласини за 2ТБ х...
  Пон Мар 09, 2009 4:29 am
  Chaki Видете го последното мислење
 • Игри


  Гејмери ова е вашиот дел, се надевамe убаво ќе си поминете
  Нема нови мислењаCounter Strike 1.6
  25 Теми
  263 Мислења
  Најдобар играч?...
  Сре Ное 04, 2009 12:50 am
  nUt Видете го последното мислење
 • Спорт

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Разонода

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Форумски игри


  Најразлични форумски игри како асоциации каладонт, се прашуваме и слично
  61 Теми
  5657 Мислења
  Опиши го членот ...
  Нед Сеп 26, 2010 5:10 pm
  Konjot Видете го последното мислење
 • Хумор


  Прочитајте некој интересен виц, некоја интересна и пред се смешна случка, погледнете некоја смешна фотка и се останато поврзано со хуморот тука
  Модератор: Duci GEGE
  13 Теми
  115 Мислења
  Англиско-Македон...
  Вто Мар 31, 2009 9:26 pm
  nikle22 Видете го последното мислење
 • Recently shared images

Кој е он-лајн?

Севкупно има 3 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 3 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 28 во Сре Ное 11, 2009 1:51 pm

Регистрирани членови: Никој


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legend : [ Администратори ][ Супер Модератори ][ Модератори ][ БркајРабота VIP ][ БркајРабота Donators ][ БркајРабота Dj ]

Нашите членови се испратиле точно 13684 мислења

Постојат b>125 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е Dingo+


 • Нови мислењаНови мислења
 • Нема нови мислењаНема нови мислења
 • Форумот е заклученФорумот е заклучен