Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали емоциите стануваат луксуз

+5
Зевзек
nUt
Simon4e =)
ATA_xD
nikle22
9 posters

Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by nikle22 Нед Јан 11, 2009 10:36 pm

Во никој случај нетреба да бидат емоциите луксуз,јас мислам дека доколку немаш никакви емоции кон било што дека нема да успееш во нешто што го работиш,емоциите и љубовта се две работи кои те тераат кон нешто што си го започнал да го завршиш како што треба,и треба да се работи на нив,не би рекол дека единствено нешто што ме движи се парите,да точно дека секој сака да постигне нешто во својот живот материјално да се обезбеди и да напредува во кариерата или слично но без емоции јас мислам дека ништо не се постигнува колку и да е човек крут во себе мора да има барем ронка емоција.
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 32
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

https://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by ATA_xD Нед Јан 11, 2009 11:15 pm

у право си.
ATA_xD
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Simon4e =) Пон Јан 12, 2009 4:49 am

за мушките да...не допира тоа до нив.....иако поише се праат дека е така ама и тие имаат 4увства и се 4уствувале повредени....ама со самото праење дека к** ги боли полесно преболуваат :Ѕ
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 29
Местолокација : дома
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by nUt Пон Јан 12, 2009 4:54 am

Simon4e =) напиша:за мушките да...не допира тоа до нив.....иако поише се праат дека е така ама и тие имаат 4увства и се 4уствувале повредени....ама со самото праење дека к** ги боли полесно преболуваат :Ѕ

не мислам дека е така... да, постојат машки што стварно се прават дека ги боли к*р за се, и подоцна патат уште повеќе.. а има и такви што навистина к*р ги боли и тие машки стварно полесно преболуваат....

покрај се... не познавам многу машки што се без чувства... се имам најдено во ситуација кога машко пред мене плачеше на што јас мислев дека е шала ама нема врска...

машките не плачат затоа што се сметаат за поцврсти и ако заплачат имаат деградирање од страна на останатите (мислам останатите машки..) geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 31
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue55 / 10055 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-05

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Simon4e =) Пон Јан 12, 2009 5:20 am

па не реков ја дека нема некои шо ств не ги боли туку сакав да кажам дека повеќето се такви ама погрешно сум кажала.....нвм
на место ти е се =))
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 29
Местолокација : дома
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Зевзек Пон Јан 12, 2009 5:50 am

мислам ств е резил ако машко плаче пред сите......али сите машки што се повредени,плачат само као се сами......и мислам дека не постојат луѓе без емоциии.....сите во некој момент се растажуваат,или стануваат среќни!!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 30
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue55 / 10055 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Simon4e =) Пон Јан 12, 2009 6:21 am

абе да тоа ама еве ти ко во има на сите мушки признаваш дека е така....тоаш зашо се праите ко да не ви е гајле демек манги сте ?!ма дајј...
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 29
Местолокација : дома
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Боyана Пон Јан 12, 2009 3:22 pm

Абе зависи од машкото повеќето машки се праат цврсти и не признаваат дека се повредени или дека плачеле појше ги ценам тие машки шо признаваат пошо и они се луѓе со чувства како нас и сигурно некад биле повредени и плачеле така да ја многу си ги сакам машките ххх ама тие шо признаваат и шо се искрени и си ги почитувам џД и за емоциите мора да ги има човек и многу се битни у повече ствари џД и за Симонка...не ми ги вреѓај мушките!!! Хахахахахаха џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 29
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Simon4e =) Пон Јан 12, 2009 6:14 pm

хххх....од КРИТИКА до ВРЕЃАЊЕ има слон.....а тоа шо го пишав не е далеку од вистината...=)


Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 29
Местолокација : дома
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by kiko_vlae Вто Јан 13, 2009 2:14 am

Simon4e =) напиша:за мушките да...не допира тоа до нив.....иако поише се праат дека е така ама и тие имаат 4увства и се 4уствувале повредени....ама со самото праење дека к** ги боли полесно преболуваат :Ѕ


нема врска баш ако викаш не ме боли тиит повеќе во себе те тера на емоцијален излив.. ми се има десено Sad Sad Sad ама не пред сите него сам у соба
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 30
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by MaleckioToDCAiR Вто Јан 13, 2009 1:16 pm

kiko_vlae напиша:
Simon4e =) напиша:за мушките да...не допира тоа до нив.....иако поише се праат дека е така ама и тие имаат 4увства и се 4уствувале повредени....ама со самото праење дека к** ги боли полесно преболуваат :Ѕ


нема врска баш ако викаш не ме боли тиит повеќе во себе те тера на емоцијален излив.. ми се има десено Sad Sad Sad ама не пред сите него сам у соба

Ахаам...така е брат!Се согласувам! Поздрав!и мончии не е се ко шо изгледа запамти!! Wink




٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●· Cool
MaleckioToDCAiR
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Simon4e =) Вто Јан 13, 2009 2:27 pm

MaleckioToDCAiR напиша:
kiko_vlae напиша:
Simon4e =) напиша:за мушките да...не допира тоа до нив.....иако поише се праат дека е така ама и тие имаат 4увства и се 4уствувале повредени....ама со самото праење дека к** ги боли полесно преболуваат :Ѕ


нема врска баш ако викаш не ме боли тиит повеќе во себе те тера на емоцијален излив.. ми се има десено Sad Sad Sad ама не пред сите него сам у соба

Ахаам...така е брат!Се согласувам! Поздрав!и мончии не е се ко шо изгледа запамти!! Wink




٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●· Cool



WoOoOoOoOOoW па дали е ова можнооо!!!!ххх да знам дека е така ама вие се правите дека ништо не ви е и дека не ве гаѓа раскинување од женската.....зашто толку глумење?????=))
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 29
Местолокација : дома
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Боyана Вто Јан 13, 2009 10:48 pm

Simon4e =) напиша:
MaleckioToDCAiR напиша:
kiko_vlae напиша:
Simon4e =) напиша:за мушките да...не допира тоа до нив.....иако поише се праат дека е така ама и тие имаат 4увства и се 4уствувале повредени....ама со самото праење дека к** ги боли полесно преболуваат :Ѕ


нема врска баш ако викаш не ме боли тиит повеќе во себе те тера на емоцијален излив.. ми се има десено Sad Sad Sad ама не пред сите него сам у соба

Ахаам...така е брат!Се согласувам! Поздрав!и мончии не е се ко шо изгледа запамти!! Wink




٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●· Cool



WoOoOoOoOOoW па дали е ова можнооо!!!!ххх да знам дека е така ама вие се правите дека ништо не ви е и дека не ве гаѓа раскинување од женската.....зашто толку глумење?????=))

Е не се прават сите...абе нема везе не се сите машки дотолку ко шо можеме ние женските да опишеме али нема везе и машките знаат некад да се нафураат али тоа е...ххххх џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 29
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Simon4e =) Сре Јан 14, 2009 3:45 am

еј ај не е баанана туку е банана!!! ЛОЛ
фала шо ми кажа незнаев хаха џД
а ина4е....повеќето од нив се праат али нема везе!!!
нема да се карам за тоа...на пр твојот набољи другар ќе ти се пожали тебе ама веруј пред аа шо го разо4арала нема шанса (меѓутоа не сите ),а има некои шо ја молат после дрн дрн ,и потоа другарите му се смеат и си праат сеир пошо он тр4ал по неа...бла бла....не е битно батали отидовме на др тема...темава е дали се луксуз емоциите а не дали мушките се преправаат или не !!џДџД I love you
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 29
Местолокација : дома
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Toci Чет Јан 15, 2009 10:11 am

Simon4e =) напиша:еј ај не е баанана туку е банана!!! ЛОЛ
фала шо ми кажа незнаев хаха џД
а ина4е....повеќето од нив се праат али нема везе!!!
нема да се карам за тоа...на пр твојот набољи другар ќе ти се пожали тебе ама веруј пред аа шо го разо4арала нема шанса (меѓутоа не сите ),а има некои шо ја молат после дрн дрн ,и потоа другарите му се смеат и си праат сеир пошо он тр4ал по неа...бла бла....не е битно батали отидовме на др тема...темава е дали се луксуз емоциите а не дали мушките се преправаат или не !!џДџД I love you

Па иам да кажам нешто во врска со ова...НА девојчиња колку и да им признаваш тие нема да поверуваат дури и да донесат детектор за лаги а тоа машките дека к.р ги боли не е вистина туку ние ќе поверуваме од прва и не се нервираме а ние на вас треба да ви објаснуваме 2 дена што све како било.... -.-
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 30
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
Дали емоциите стануваат луксуз Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали емоциите стануваат луксуз Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-06

Вратете се на почетокот Go down

Дали емоциите стануваат луксуз Empty Re: Дали емоциите стануваат луксуз

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот