Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

4 posters

Go down

Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Empty Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by Simon4e =) Пон Јан 19, 2009 5:16 pm

замисли си бил/а 100% сигурен дека нема да одбие....и ја/го залапуваш и те трга.....ја незнам шо би напраила..или ке му ре4ам СЕ ШАЛЕВ БЕ....хахаха не баш,така не би рекла!!незнам искрено....... Razz
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 29
Местолокација : дома
Поени :
Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Empty Re: Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by kiko_vlae Пон Јан 19, 2009 7:18 pm

ќе и речам зашо неќеш бе... нешо ако почне да збори триста глупости ја ќе и речам ај добро ај чао.. и ќе си идам... шо ќе праам со нејзе повеќе lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 30
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Empty Re: Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by nikle22 Пон Јан 19, 2009 9:31 pm

Се гледаме х) .. лол
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 32
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

https://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Empty Re: Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by Konjot Сре Фед 04, 2009 9:56 pm

Епа чекам објаснение пошто све во природата се случува заради одредена причина!!!
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 30
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после??? Empty Re: Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот