Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

+2
Chaki
nikle22
6 posters

Go down

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Empty Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

Пишување by nikle22 Вто Јан 13, 2009 11:22 pm

Ајде да ве видам ....
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 32
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

https://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Empty Re: Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

Пишување by Chaki Сре Јан 14, 2009 5:32 am

Му реков на педагогот: - Ај не замарај бе!...
Ја мавнав у врат Англиски со креда-.-(За ова 1 неоправдан добив -.-)
Не и го давав дневникот на СПОМЕНКА!(Физика)
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава : Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Afghanistan
Поени :
Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Empty Re: Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

Пишување by Duci GEGE Сре Јан 14, 2009 5:05 pm

пааа на Ликовно и реков ај заеби ти повод
сум ја пцуел таа по Музичко
скршив клупа кај ЛАЗО
сум ја пцуел и таа по Математика
сум рогал столчиња на час по Математика
и сум го д**ал на часови на една наставничка
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 30
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Empty Re: Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

Пишување by kiko_vlae Сре Јан 14, 2009 5:20 pm

па има бајаѓи ако почнам сеа да набројувам ќе ми треба цел ден еве нешто од основно:

ја мавав со кикирики наставничката по музичко
ја опцув наставничката по историја
и лупнав стол пред нејзе и клупа имаше(пред цвики) и еве некои од средно

еднаш ме закачаа дуле и двајца од клас и и мене ме виде како се закачам и ми рече ајде надвор и ја место професорке пер и реков

на математика со еден другар (крсте) го рогавме маусот пошо висеше и немавме шо да праиме досадно беше и најдовме занимација и мислам дека не виде професорката али ајт тури и тиииит

ехееее кај кришо ангеле самоубица шо сме праеле сите и ја и дуле и цел клас не можам од кај него да одвојам се е најјако
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 30
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Empty Re: Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

Пишување by Duci GEGE Сре Јан 14, 2009 5:33 pm

дадада за кај кришо се согласуем дека сме ненормални... бај д веј иам мавнато монитор со бокс и мониторот падна на земја
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 30
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Empty Re: Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

Пишување by Toci Сре Јан 14, 2009 6:38 pm

Duci GEGE напиша:дадада за кај кришо се согласуем дека сме ненормални... бај д веј иам мавнато монитор со бокс и мониторот падна на земја
И мене ми се има десено истот сеа у средно. Го мавам мониторот паѓа на земја и се отвори целиот хахахахаха Тоа ти е кинеска роба
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 30
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-06

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Empty Re: Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

Пишување by nUt Вто Мар 10, 2009 2:03 am

мислам дека темава е создадена само за Чаки... xD
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 30
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Left_bar_bleue55 / 10055 / 100Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-05

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Empty Re: Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

Пишување by Chaki Сре Мар 11, 2009 12:17 am

nUt напиша:мислам дека темава е создадена само за Чаки... xD
Ноуууу.
Мирен сум ја бе.
Не сум до толку.
Сеа има и нови ствари.
Собрав тест од кај класниот.
Од кај историа.(сликав,не собрав)
За соблекувалните мислам дека не треа да се коментира....=/ ...Ги обоиФме. Црни... итн итн...
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава : Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Afghanistan
Поени :
Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа? Empty Re: Кое е најлудото нешто кое сте го направиле на школо/работа?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот