Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

+3
Buubz
kiko_vlae
dAME
7 posters

Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by dAME Пон Јан 05, 2009 10:00 pm

Сите од УМЕТНИЧКО, сите сликари,ентериерци,графичари,керамичари,вајари,модни креатори,тука,

хахахха шо коа сме 60 души у генерација...а помалце од 200 у цело школо сосе професори
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 28
Местолокација : Дома
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-02

http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by dAME Вто Јан 06, 2009 7:58 pm

Buch993 напиша:те боли кур закон школо е


Buch993, би те замолил да не пцуеш на овој форум.

Благодарам однапред.
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 28
Местолокација : Дома
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-02

http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by kiko_vlae Вто Јан 06, 2009 11:51 pm

абе даме го знаеш од 3-та аднреј семи серс графити праи Question Question lol! lol! lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 29
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by Buubz Сре Јан 07, 2009 12:41 am

а зашо да се избрише????
ок закон е школото вииииии Suspect
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 29
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by dAME Сре Јан 07, 2009 8:02 pm

kiko_vlae напиша:абе даме го знаеш од 3-та аднреј семи серс графити праи Question Question lol! lol! lol!


Како изгледа бе ? и на шо отсек е ?
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 28
Местолокација : Дома
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-02

http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by Chaki Сре Јан 07, 2009 9:27 pm

Ја мислам дека Томе ќе се регистрира на Форумов и ќе постира у тематаSmileпос пос пос.
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава : Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Afghanistan
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by kiko_vlae Сре Јан 07, 2009 9:46 pm

dAME напиша:
kiko_vlae напиша:абе даме го знаеш од 3-та аднреј семи серс графити праи Question Question lol! lol! lol!


Како изгледа бе ? и на шо отсек е ?

рапер е со црна не многу долга коса... за отсек мислам дека е дизајн и внатрешно уредување така некако ми го спомна lol! lol! lol! lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 29
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by dAME Сре Јан 07, 2009 11:00 pm

Го знам, и он мене ме знае Wink


Tоп дете е.Smile
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 28
Местолокација : Дома
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-02

http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by kiko_vlae Чет Јан 08, 2009 1:59 am

најдобар другар ми е хехехе lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 29
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by dAME Чет Јан 08, 2009 3:51 am

Хаха

Супер
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 28
Местолокација : Дома
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-02

http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by Toci Вто Јан 13, 2009 2:00 pm

Еееее на Даме школото
Го поштуем Very Happy
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 29
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-06

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by Buubz Вто Јан 13, 2009 6:28 pm

абе шом е на дАМЕ школово најбоље е...Виииии...не ств топ е школото..
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 29
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by dAME Пет Јан 16, 2009 4:45 pm

А од кај знаеш дека е топ бе ?
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 28
Местолокација : Дома
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-02

http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by Konjot Саб Фед 14, 2009 1:22 am

Иии тогаш...Лазар му рече на.. Даме! Запиши се к-кај мене и заедно ќе го освоиме светот!Ахх НЕ!!!!хаха
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 28
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by Mihaela Нед Фед 27, 2011 8:40 pm

еј дечки ми требаат некои информации за училишетво ... ве молам бидете љубезни и кажете ми за какво училиште станува збор ...(насоки и такви работи).. Smile

Mihaela
Почетник
Почетник

Број на мислења : 1
Поени :
Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Right_bar_bleue

Registration date : 2011-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје Empty Re: Средно Државно Училиште за Применета Уметност „Лазар Личеноски„ - Скопје

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот