Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како се запознавате со женски/машки?

+14
Toci
Simon4e =)
dAME
aCCe
MaJa
Garfield
kiko_vlae
Зевзек
nUt
Buubz
zomG
nikle22
Duci GEGE
Ljupcomir
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Empty Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by Ana Marija Вто Јан 20, 2009 4:25 am

dAME напиша:Ја и викам : Здрао маче ја сум даме и според последно мерење 22 цм ми е...И после идеме кај мене........

Хахаххаха
значи,малце си ти сељак,а?што е со глупава финта бе брат.да не паднала некоја на ова?може да паднал само шамар ништо друго.ај може ќе се освестиш некад
Ana Marija
Ana Marija
Почетник
Почетник

Број на мислења : 17
Поени :
Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-20

Вратете се на почетокот Go down

Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Empty Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by Боyана Сре Јан 21, 2009 7:36 pm

Ana Marija напиша:
dAME напиша:Ја и викам : Здрао маче ја сум даме и според последно мерење 22 цм ми е...И после идеме кај мене........

Хахаххаха
значи,малце си ти сељак,а?што е со глупава финта бе брат.да не паднала некоја на ова?може да паднал само шамар ништо друго.ај може ќе се освестиш некад

Лееееј пеер до толку си да не видиш дека се зеза...ццц
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 29
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Empty Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by LeKi Сре Јан 21, 2009 8:17 pm

Боyана напиша:
Ana Marija напиша:
dAME напиша:Ја и викам : Здрао маче ја сум даме и според последно мерење 22 цм ми е...И после идеме кај мене........

Хахаххаха
значи,малце си ти сељак,а?што е со глупава финта бе брат.да не паднала некоја на ова?може да паднал само шамар ништо друго.ај може ќе се освестиш некад

Лееееј пеер до толку си да не видиш дека се зеза...ццц
абе остави ја Smile се скара со пола членови од форумот и сеа веќе не се логира Smile Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Left_bar_bleue120 / 100120 / 100Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-31

Вратете се на почетокот Go down

Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Empty Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by Simon4e =) Сре Јан 21, 2009 9:19 pm

Ana Marija напиша:
dAME напиша:Ја и викам : Здрао маче ја сум даме и според последно мерење 22 цм ми е...И после идеме кај мене........

Хахаххаха
значи,малце си ти сељак,а?што е со глупава финта бе брат.да не паднала некоја на ова?може да паднал само шамар ништо друго.ај може ќе се освестиш некад
4оек ај прекини да се караш со 4леновите на форумов,и така не е напраен за препуцавање туку за секој да си каже што мисли!
и добро си напраила шо не се логираш...хххх Rolling Eyes
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 29
Местолокација : дома
Поени :
Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Како се запознавате со женски/машки? - Page 2 Empty Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот