Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

проблем со мсн!!!!!!!!!!

Go down

проблем со мсн!!!!!!!!!! Empty проблем со мсн!!!!!!!!!!

Пишување by kiko_vlae Чет Апр 16, 2009 2:04 am

абе дечки по насловот видовте дека се работи за мсн... т.е да потенцирам... иам проблем со мсн-от... а проблемот е: на пример ке седам некое извесно време на мсн и од еднаш ќе ми се искључи и морам да го искључам плавото кабелче шо иде од РС у рутер(или обратно е незз) па па да го укључам и тогаш ќе се пушти пак Neutral Neutral Neutral Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ... бај д веј забораив да кажам дека го иам најновиот мсн поточно најновата верзија таа шо е за виндовс виста... да не знае некој како да го вратам у 8-ма верзија... иии само до мсн-от е.. видов на скајпот ме покажува укључен отварам страна ми пушта Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mad Mad Mad Mad Mad Mad ... да не е некоја багната серија бог знае.... а на лап топот коа седам и цел ден да е пуштен не се искључува а виста ми е...ја стварно неам поима шо да праам че ме цркнит овеа гојдоо така ненаречено масенџер...поззз и се надевам дека ме разбравте
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 30
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
проблем со мсн!!!!!!!!!! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100проблем со мсн!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот