Гордост!

Go down

Гордост! Empty Гордост!

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 1:08 am

Ајде да ве видам што мислите вие за гордоста. Пишувајте текст кој е соодветен на темата и не 2-3 збора.

_________________
Гордост! 0210Гордост! 65600810Гордост! Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Гордост! Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Гордост! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Гордост! Empty Re: Гордост!

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 7:59 pm

уффф битна работа е тоа ејј....бар за мене....гордоста се стекнува коа си задоволен од нешто што си напраил и си се гордееш со тоа!! тоа е првото
после има и др гордост,мн пати заради тоаа гордост (образот) сум изгубила мн....и некоаш сум се каела ама тоа е!!!=)))
понекогаш треба да с еима у предвид гордоста пред да донесеш некоја одлука ама и не секоаш треба да мислиш за тоа бидејки може да изгубиш нешто или некој шо мн го сакаш само поради таа ГОРДОСТ! некогаш ни е пријател ама некогаш и непријател.
др незнам што да кажам на темава мислам дека тоа беше се....не ми текнува пове
е =))))
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 25
Местолокација : дома
Поени :
Гордост! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Гордост! Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Гордост! Empty Re: Гордост!

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:24 pm

Аххх никле кој ќе пишува само имам да кажам дека сум горд самиот на себе Very Happy
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 26
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
Гордост! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Гордост! Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-06

Вратете се на почетокот Go down

Гордост! Empty Re: Гордост!

Пишување by Saint_GHB on Нед Јан 18, 2009 3:47 pm

Simon4e =) напиша:уффф битна работа е тоа ејј....бар за мене....гордоста се стекнува коа си задоволен од нешто што си напраил и си се гордееш со тоа!! тоа е првото
после има и др гордост,мн пати заради тоаа гордост (образот) сум изгубила мн....и некоаш сум се каела ама тоа е!!!=)))
понекогаш треба да с еима у предвид гордоста пред да донесеш некоја одлука ама и не секоаш треба да мислиш за тоа бидејки може да изгубиш нешто или некој шо мн го сакаш само поради таа ГОРДОСТ! некогаш ни е пријател ама некогаш и непријател.
др незнам што да кажам на темава мислам дека тоа беше се....не ми текнува пове
е =))))


Убаво кажано... се согласувам
Saint_GHB
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 26
Местолокација : K4
Поени :
Гордост! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Гордост! Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Гордост! Empty Re: Гордост!

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 1:03 am

Па гордоста доѓа како производ на нешто добро што сме го напраиле, а најчесто кога сме самоуверени!!! Ја искрено ќе бидам горд на себе ако т.е. кога ќе завршам факултет!!! Моментално сум доста горд на пријателите што ги имам ама зборам за вистински пријатели!!!
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 25
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
Гордост! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Гордост! Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Гордост! Empty Re: Гордост!

Пишување by Боyана on Чет Мар 19, 2009 8:58 pm

Ја сум горда!!!!
Хахахахахаха на самата себе!!! ахаххаха
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 24
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Гордост! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Гордост! Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Гордост! Empty Re: Гордост!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот