Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by nikle22 on Пон Јан 05, 2009 1:07 am

Мислам дека ова е најтешкото прашање кое ги мачи сите луѓе на светот
Сте се запрашале ли некогаш
-Кој сум јас?
Ајде да ве видам што мислите вие за самите себе?

_________________
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ 0210Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ 65600810Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 2:54 am

оффффф тугооооооо... ја сум кико lol! се шалам. ја сум едно многу глупо дете шо праи многу бељи и после многу долго време ќе почнам да се каам Smile
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 26
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 2:56 am

јас сум интелект Smile
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue120 / 100120 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-31

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 3:00 am

Често пати викаат дека ова прашање многу де-мотивирачки влијае рз некои луѓе но тоа е тоа. Можеби на некој треба да му послужи како совет за што бил а не треба да е

_________________
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ 0210Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ 65600810Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Duci GEGE on Вто Јан 06, 2009 3:01 am

доста интересно прашање кое никогаш не сум си го поставил?а кој сум јас? јас сум ти батка уствари едно изгубено чедо што талка на земјава без цел
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 26
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Daki on Вто Јан 06, 2009 4:47 pm

некои прашања не заслжуваат одговор

Daki
Почетник
Почетник

Број на мислења : 49
Age : 28
Местолокација : Скопје
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-05

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Боyана on Нед Јан 11, 2009 6:07 pm

Без одговор на прашањево се иде тешко џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 24
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by nikle22 on Нед Јан 11, 2009 9:28 pm

Многумина велат дека е најтешко прашање на целиот свет, но како што кажав поставувајќи си го луѓето само можат да се мотивираат и да се подобрат... со исклучок на поединци кои само се разочаруваат кога ќе си го поставуваат ова прашање и не превземаат ништо

_________________
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ 0210Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ 65600810Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Боyана on Нед Јан 11, 2009 9:30 pm

Се согласувам џД и не е тешко прашањето... Rolling Eyes
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 24
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Konjot on Пон Јан 12, 2009 2:11 am

Nikle напиша:Многумина велат дека е најтешко прашање на целиот свет, но како што кажав поставувајќи си го луѓето само можат да се мотивираат и да се подобрат... со исклучок на поединци кои само се разочаруваат кога ќе си го поставуваат ова прашање и не превземаат ништо
Ова сигурно не е најтешко прашање пошто ако ова е најтешкото прашање што останува за научниците, за тоа како настанал светот и ред други работи, но сепак не можам да кажам и дека е лесно прашање, а одговорот на ова прашање се дознава со настап на смртта и ние во тој момент повторно не знаеме кои сме всушност бидејќи сите останати знаат кои сме нормално доколку доволно добро не познавале додека сме биле живи...
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 25
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 3:03 pm

јас сум атанас димитртовски џД
ATA_xD
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 8:22 pm

јас....ххх па шо знам....сеуште сум мала и глупа и незнам со шо све ке треба да се соо4ам у животот.....ина4е иам доста самодоверба која ја градам со тек на време ...иам мн мани мрзлива сум...па не ми текнува др.....неможам сама на себе да си давам критики и да се фалам....бидејки можеби за некои квалитети не сум ни свезна а за мааните исто пошо ги приметувам кај други секогаш ама кај себе неможам....затоа е тешко да збориш сам за себе !
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 25
Местолокација : дома
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:17 pm

LeKi напиша:јас сум интелект Smile
Хахаха да да јас сум интелект покажи респект....Тони зен сакс џД
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 26
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-06

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Saint_GHB on Вто Јан 13, 2009 8:49 pm

Се имам запрашано.. и ..онака ке си размислам.. шо кој сум
шо сум правел.. зашо.. и ке ми текне.. шо треба да правам и шо сакам да бидам... некогаш многу помага ова прашање... но некогаш те бутка у депресија па може да доведе до самоубиство
Saint_GHB
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 26
Местолокација : K4
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Боyана on Вто Јан 13, 2009 10:18 pm

Saint_GHB напиша:Се имам запрашано.. и ..онака ке си размислам.. шо кој сум
шо сум правел.. зашо.. и ке ми текне.. шо треба да правам и шо сакам да бидам... некогаш многу помага ова прашање... но некогаш те бутка у депресија па може да доведе до самоубиство

Еи еи не претерувај вака ова прашање ептен помага...пошо најважно е прашањево у животот а сеа ако доведе до самоубиство е премногу лошо пошо тоа значи дека у животот нишо не си напраил само лоши ствари и немаш избор за понатака а ако човек излезе од таа депресија шо доведува до самоубиство тоа значи дека стварно е многу психички јак...а доколку некои луѓе кои претеруваат со тоа дека животов е срање и свашта а за срање срање е!!! ств е големо срање али не треба да се вадиме на тоа значи нека е срање ама ние самите можеме да напраиме да биде подобро само треба у најтешки моменти да издржиме и да не се откажуваме и да чекаме да дојдат нашите 5 минути а ќе дојдат со голема борба и работа и пред се голема жртва али се тоа ќе видите дека на крај ќе се исплати така да...само уживајте у животот џД Wink Wink Wink Smile Smile Smile
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 24
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Saint_GHB on Вто Јан 13, 2009 10:31 pm

Боyана напиша:
Saint_GHB напиша:Се имам запрашано.. и ..онака ке си размислам.. шо кој сум
шо сум правел.. зашо.. и ке ми текне.. шо треба да правам и шо сакам да бидам... некогаш многу помага ова прашање... но некогаш те бутка у депресија па може да доведе до самоубиство

Еи еи не претерувај вака ова прашање ептен помага...пошо најважно е прашањево у животот а сеа ако доведе до самоубиство е премногу лошо пошо тоа значи дека у животот нишо не си напраил само лоши ствари и немаш избор за понатака а ако човек излезе од таа депресија шо доведува до самоубиство тоа значи дека стварно е многу психички јак...а доколку некои луѓе кои претеруваат со тоа дека животов е срање и свашта а за срање срање е!!! ств е големо срање али не треба да се вадиме на тоа значи нека е срање ама ние самите можеме да напраиме да биде подобро само треба у најтешки моменти да издржиме и да не се откажуваме и да чекаме да дојдат нашите 5 минути а ќе дојдат со голема борба и работа и пред се голема жртва али се тоа ќе видите дека на крај ќе се исплати така да...само уживајте у животот џД Wink Wink Wink Smile Smile Smile


Абе .. не зборев за мене дека ме бутка у депресија.. туку општо.. за некој... а имаче имаш право.. еднаш ке дојдат нашите 5 минути.. и не треба да очајуваме... како шо викаше дедо ми.. тркалото се врти.. еднаш си горе друг пат долу...но не треба да очајуваме ке дојде пак времето да бидеме горе..на врвот.. на тркалото.=)
Saint_GHB
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 26
Местолокација : K4
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Боyана on Вто Јан 13, 2009 11:11 pm

Saint_GHB напиша:
Боyана напиша:
Saint_GHB напиша:Се имам запрашано.. и ..онака ке си размислам.. шо кој сум
шо сум правел.. зашо.. и ке ми текне.. шо треба да правам и шо сакам да бидам... некогаш многу помага ова прашање... но некогаш те бутка у депресија па може да доведе до самоубиство

Еи еи не претерувај вака ова прашање ептен помага...пошо најважно е прашањево у животот а сеа ако доведе до самоубиство е премногу лошо пошо тоа значи дека у животот нишо не си напраил само лоши ствари и немаш избор за понатака а ако човек излезе од таа депресија шо доведува до самоубиство тоа значи дека стварно е многу психички јак...а доколку некои луѓе кои претеруваат со тоа дека животов е срање и свашта а за срање срање е!!! ств е големо срање али не треба да се вадиме на тоа значи нека е срање ама ние самите можеме да напраиме да биде подобро само треба у најтешки моменти да издржиме и да не се откажуваме и да чекаме да дојдат нашите 5 минути а ќе дојдат со голема борба и работа и пред се голема жртва али се тоа ќе видите дека на крај ќе се исплати така да...само уживајте у животот џД Wink Wink Wink Smile Smile Smile


Абе .. не зборев за мене дека ме бутка у депресија.. туку општо.. за некој... а имаче имаш право.. еднаш ке дојдат нашите 5 минути.. и не треба да очајуваме... како шо викаше дедо ми.. тркалото се врти.. еднаш си горе друг пат долу...но не треба да очајуваме ке дојде пак времето да бидеме горе..на врвот.. на тркалото.=)

И ја општо мислев уживај иначе у право си така е Wink Very Happy
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 24
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Simon4e =) on Сре Фед 04, 2009 1:10 am

У право сте двајцата,ама мислам дека луѓето кои што извршуваат самоубиство не го прават тоа затоа шо праеле лошо у животот...туку дека немале каде...и психи4ки се слаби! сеа ја така мислам...али мислам и дека е то4но=))
али ај да не забегаваме од темава....
сум се запрашала мн пати која сум и ств може да се падне у депресија...пошо по долго размислување ке си најдеш иљада и една маана (иако пола од нив нето4ни),и ќе се онерасположиш ...
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 25
Местолокација : дома
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Wiki on Сре Jул 29, 2009 5:05 am

јас сум атеист ... понекогаш почнувам да се плашам од самата себе .... како да влегол ѓавол во мене Crying or Very sad
Wiki
Wiki
Почетник
Почетник

Број на мислења : 3
Age : 27
Местолокација : Дома!
Држава : Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Croatia
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Simon4e =) on Саб Сеп 05, 2009 7:44 pm

Сум се запрашала ..мн пати...и незнам што точно мислам за мене и незнам точно која сум...смао знам дека сакам да бидам успешна у животот без разлика со што ќе се занимавам .., сеуште се запознавам себеси како и сите вие..Smile
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 25
Местолокација : дома
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Konjot on Пон Ное 09, 2009 11:34 pm

Всушност деновиве сваќам дека јас сум нај големиот изрод на светот и дека мн луѓе ме избегнуваат ради тоа...дем ит...
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 25
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“ Empty Re: Дали некогаш сте се запрашале „Кој сум јас“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот