Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

хи.........................

3 posters

Go down

хи......................... Empty хи.........................

Пишување by Barney Сре Јун 02, 2010 1:27 am

Здраво дечки, јас сум непознато другарче. Мое хоби е неконтролирано контрање за се и сешто па се надам дека ке имаме добри дискусии

Barney
Почетник
Почетник

Број на мислења : 3
Поени :
хи......................... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100хи......................... Right_bar_bleue

Registration date : 2010-06-02

Вратете се на почетокот Go down

хи......................... Empty Re: хи.........................

Пишување by Konjot Нед Сеп 05, 2010 1:56 pm

Добре дојде, ние сме ти некако као напуштениот град. Шо подрзабираш под контрање, не ти одговара системот или па нешо друго? Very Happy
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 28
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
хи......................... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100хи......................... Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

хи......................... Empty Re: хи.........................

Пишување by Merito Пет Фед 11, 2011 2:11 pm

Zdravo i jas sum nova ovde forumot neznam kakov e ili zasto se raboti se nadevam ke mi objasnete Smile
Merito
Merito
Почетник
Почетник

Број на мислења : 1
Поени :
хи......................... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100хи......................... Right_bar_bleue

Registration date : 2011-02-11

Вратете се на почетокот Go down

хи......................... Empty Re: хи.........................

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот