Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мажи и очекувања

+2
kiko_vlae
LeKi
6 posters

Go down

Мажи и очекувања Empty Мажи и очекувања

Пишување by LeKi Сре Јан 21, 2009 5:33 pm

Што ценат жените кај маж на 22 години:
- Убав
- Шармантен
- Да има пари
- Да знае да слуша
- Да има добра кондиција
- Да има стил на облекување
- Да цени убави работи
- Да е полн со убави изненадувања
- Да е инвентивен и романтичен љубовник
Мажи и очекувања F8F2411D96BD8C48ADDF29B599D6F3C7
Што ценат жените кај маж на 32 години:
- Убаво да изгледа, по можност да им коса на глава
- Да ја отвора вратата во автомобилот и да и ја придржува столицата.
- Да има доволно пари да плати убава вечера
- Да слуша повеќе отколку што зборува
- Да се смее на нејзините шеги
- Без проблеми да ги носи торбите од пазар
- Да има барем една машна
- Да се сеќава на родендените и годишниците
- Да е романтичен љубовник, барем еднаш неделно
Мажи и очекувања 6B20E6835353E04F84C526C99866567F
Што ценат жените кај маж на 42 години:
- Да не е баш многу ружен (веќе може да биде ќелав)
- Да не тргнува со автомобилот пред таа да влезе во него
- Сериозно работи, но сепак понекогаш ја носи на вечера
- Клима со главата додека таа зборува
- Не и ги расипува шегите со вулгарни дополнувања
- Има доволно кондиција да може да го преместува мебелот
- Носи кошула која може во добар дел да му го покрие стомакот
- Знае да отвори шампањ
- Му текнува да ја дигне даската на вц-шолјата
- Се бричи и за време на викендот
Мажи и очекувања 4CD9B24076DA364CB888D95D8507AC9D
Што ценат жените кај маж на 52 години:
- Редовно ги средува веѓите и влакната кои му излегуваат од нос
- Не ждрига и не се чеша во друштво
- Не позајмува премногу пари
- Не заспива додека таа е над него
- Не ја повторува истата шега повеќе од 3 пати на ден
- Има доволно кондиција полека да стане од каучот
- Најчесто чорапите не му се распар и долниот веш му е чист
- Може да го чита преводот на телевизорот (со очила)
- Се сеќава на нејзиното име
- Понекогаш ќе се избричи и на викенд
Мажи и очекувања A17C267560DEE6498FE01DCA5BA5D559
Што ценат жените кај маж на 62 години:
- Малите деца да не се престрашат кога ќе го видат
- Се сеќава каде е тоалетот
- Не троши премногу пари на лекови
- ‘Рчи само додека спие
- Знае да каже зошто се смее
- Има доволно кондиција да стои исправен, кога е тоа потребно
- Не го мрзи да се облекува
- Не плука по куќа
- Се сеќава каде ја оставил вештачката вилица
- Се сеќава дека е викенд
Мажи и очекувања 402464221E2ADE45B364052D55F32B5F
Што ценат жените кај маж на 72 години:
- Дише
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
Мажи и очекувања Left_bar_bleue120 / 100120 / 100Мажи и очекувања Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-31

Вратете се на почетокот Go down

Мажи и очекувања Empty Re: Мажи и очекувања

Пишување by kiko_vlae Чет Јан 22, 2009 2:24 pm

ако се мисли женаами дека овие ствари ќе ги очекува гадно се лажее lol! lol! lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 29
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
Мажи и очекувања Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Мажи и очекувања Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Мажи и очекувања Empty Re: Мажи и очекувања

Пишување by Konjot Саб Јан 24, 2009 3:53 am

Ако е стварно вака ја не се женам(кој ги е*е жените)=]=]=]=]
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 28
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
Мажи и очекувања Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Мажи и очекувања Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Мажи и очекувања Empty Re: Мажи и очекувања

Пишување by Боyана Пон Фед 09, 2009 12:19 am

Лол!
Хахахахаха цепење Smile
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 27
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Мажи и очекувања Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Мажи и очекувања Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Мажи и очекувања Empty Re: Мажи и очекувања

Пишување by Chaki Пет Фед 20, 2009 12:23 am

Konjot напиша:Ако е стварно вака ја не се женам(кој ги е*е жените)=]=]=]=]
Ја ќе ти најдам МАЖ!
Само за да не си сам после 40-тата година. Smile
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава : Мажи и очекувања Afghanistan
Поени :
Мажи и очекувања Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Мажи и очекувања Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Мажи и очекувања Empty Re: Мажи и очекувања

Пишување by kiko_vlae Пет Мај 15, 2009 12:17 am

Chaki напиша:
Konjot напиша:Ако е стварно вака ја не се женам(кој ги е*е жените)=]=]=]=]
Ја ќе ти најдам МАЖ!
Само за да не си сам после 40-тата година. Smile


а за мене бе види го lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! bom bom bom bom bom
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 29
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
Мажи и очекувања Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Мажи и очекувања Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Мажи и очекувања Empty Re: Мажи и очекувања

Пишување by Simon4e =) Сре Мај 27, 2009 12:15 am

Konjot напиша:Ако е стварно вака ја не се женам(кој ги е*е жените)=]=]=]=]
Батче ти тешко ќе си најдеш жена хаахахах... Razz
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 28
Местолокација : дома
Поени :
Мажи и очекувања Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Мажи и очекувања Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Мажи и очекувања Empty Re: Мажи и очекувања

Пишување by Боyана Нед Сеп 05, 2010 2:17 pm

Хааххахахахаха Симонаааа џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 27
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Мажи и очекувања Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Мажи и очекувања Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Мажи и очекувања Empty Re: Мажи и очекувања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот