Бркај работа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

гледање на карти и на кафе..

+2
nikle22
Simon4e =)
6 posters

Go down

гледање на карти и на кафе.. Empty гледање на карти и на кафе..

Пишување by Simon4e =) Пон Јан 19, 2009 6:08 pm

што мислите дали има нешто вистинито во тоа гледање на кафе и на карти!?
знам секогаш постарите жени ке седнат и ќе си гледаат на кафе...ја не верувам во такви работи ама па баба ми коа и глеа на комшиката таа секогаш вика дека и погодува
сакам да видам ваши мислења Razz


Последната промена е направена од Simon4e =) на Пон Јан 19, 2009 10:57 pm. Мислењето е променето 1 пати
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 28
Местолокација : дома
Поени :
гледање на карти и на кафе.. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100гледање на карти и на кафе.. Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

гледање на карти и на кафе.. Empty Re: гледање на карти и на кафе..

Пишување by nikle22 Пон Јан 19, 2009 9:33 pm

Па да ти кажам искрено и јас не верувам ... тоа старите особено на кафе гледаат, тепаат време во главно на тој начин
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 30
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
гледање на карти и на кафе.. Left_bar_bleue150 / 100150 / 100гледање на карти и на кафе.. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

https://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

гледање на карти и на кафе.. Empty Re: гледање на карти и на кафе..

Пишување by kiko_vlae Пон Јан 19, 2009 9:48 pm

а јас па верувам... шо знам верувам во такви ствари... баба ми(ама у кисела вода шо е)гледала на карти и на талог(кафе) у маало и на повеќето им погодувала и шо знам верувам не викам не....
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 29
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
гледање на карти и на кафе.. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100гледање на карти и на кафе.. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-30

Вратете се на почетокот Go down

гледање на карти и на кафе.. Empty Re: гледање на карти и на кафе..

Пишување by Duci GEGE Пон Јан 19, 2009 10:26 pm

па не веруем баш... баба ми гледа на кафе а за на карти ја имате Сабинче
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 29
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
гледање на карти и на кафе.. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100гледање на карти и на кафе.. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

гледање на карти и на кафе.. Empty Re: гледање на карти и на кафе..

Пишување by Konjot Чет Јан 22, 2009 1:03 am

Не верувам у бабички!!! Верувам у Нострадамус(хх ако се изговара вака)!!!=]
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 28
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
гледање на карти и на кафе.. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100гледање на карти и на кафе.. Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

гледање на карти и на кафе.. Empty Re: гледање на карти и на кафе..

Пишување by Barney Сре Јун 02, 2010 1:25 am

па ветувам дека е добар начин забавно да утепаш едно 15 минути. ништо повеке од тоа

Barney
Почетник
Почетник

Број на мислења : 3
Поени :
гледање на карти и на кафе.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100гледање на карти и на кафе.. Right_bar_bleue

Registration date : 2010-06-02

Вратете се на почетокот Go down

гледање на карти и на кафе.. Empty Re: гледање на карти и на кафе..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот