Потствест

Go down

Потствест Empty Потствест

Пишување by nikle22 on Вто Дек 30, 2008 10:50 pm

Што мислите колку таа има улога врз нашиот живот, колкава моќ има потсвеста, зошто некој постојано успева во нешто што сака да го нарпави а друг не вашите аргументи тука king

_________________
Потствест 0210Потствест 65600810Потствест Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Потствест Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Потствест Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Потствест Empty Re: Потствест

Пишување by Зевзек on Вто Дек 30, 2008 10:59 pm

„Вашата потсвест е под стрес,прави да мразите поише зашто беда може да се долови и допрЕ“

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 25
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
Потствест Left_bar_bleue55 / 10055 / 100Потствест Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Потствест Empty Re: Потствест

Пишување by Duci GEGE on Вто Дек 30, 2008 11:33 pm

Зевзек напиша:„Вашата потсвест е под стрес,прави да мразите поише зашто беда може да се долови и допрЕ“

овој зевзек опасно реперче е нема што
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 26
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
Потствест Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Потствест Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Потствест Empty Re: Потствест

Пишување by nikle22 on Вто Дек 30, 2008 11:47 pm

Значи остајте рапот сега ќе ви кажам да научите како и што е потсвест барем колку што знам јас
Епа вака значи човековиот ум е поделен на 2 нивоа
- свесно
-потсвесно
Ние луѓето размислуваме со свесниот дел и сето она што го замислуваме се слева во потсвеста таа управува со постапиките на човекот и честопати кога ќе се потрудиш околу нешто ти во себе си кажуваш дека можеш да го направиш тоа и ќе успееш
Кој сака и повеќе нешто да дознае нека го гледа филмот The secret - мене ми го препорача една многуу добра другарка и сум и благодарен сега за тоа

_________________
Потствест 0210Потствест 65600810Потствест Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Потствест Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Потствест Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Потствест Empty Re: Потствест

Пишување by R.G.D on Саб Јан 03, 2009 4:37 pm

Nikle напиша:Значи остајте рапот сега ќе ви кажам да научите како и што е потсвест барем колку што знам јас
Епа вака значи човековиот ум е поделен на 2 нивоа
- свесно
-потсвесно
Ние луѓето размислуваме со свесниот дел и сето она што го замислуваме се слева во потсвеста таа управува со постапиките на човекот и честопати кога ќе се потрудиш околу нешто ти во себе си кажуваш дека можеш да го направиш тоа и ќе успееш
Кој сака и повеќе нешто да дознае нека го гледа филмот The secret - мене ми го препорача една многуу добра другарка и сум и благодарен сега за тоа

Nikle брат браво за ова, БРАВО!!!
R.G.D
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава : Потствест Burundi
Поени :
Потствест Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Потствест Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-31

http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Потствест Empty Re: Потствест

Пишување by Chaki on Пон Јан 05, 2009 12:44 am

Зевзек напиша:„Вашата потсвест е под стрес,прави да мразите поише зашто беда може да се долови и допрЕ“
Лееј коа го видов насловот си го исцитирав ова...хахахаSmile


Последната промена е направена од Chaki на Пон Јан 05, 2009 12:44 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : =/)

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава : Потствест Afghanistan
Поени :
Потствест Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Потствест Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Потствест Empty Re: Потствест

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 3:05 pm

Chaki напиша:
Зевзек напиша:„Вашата потсвест е под стрес,прави да мразите поише зашто беда може да се долови и допрЕ“
Лееј коа го видов насловот си го исцитирав ова...хахахаSmile
ми ту Very Happy
ATA_xD
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
Потствест Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Потствест Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Потствест Empty Re: Потствест

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:28 pm

Зевзек напиша:„Вашата потсвест е под стрес,прави да мразите поише зашто беда може да се долови и допрЕ“
Лелеј типов е заразен со дрогата Легија и се глеа дека реагира на неговата потсвест Very Happy
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 26
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
Потствест Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Потствест Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-06

Вратете се на почетокот Go down

Потствест Empty Re: Потствест

Пишување by Simon4e =) on Сре Фед 04, 2009 1:34 am

nikle22 напиша:Значи остајте рапот сега ќе ви кажам да научите како и што е потсвест барем колку што знам јас
Епа вака значи човековиот ум е поделен на 2 нивоа
- свесно
-потсвесно
Ние луѓето размислуваме со свесниот дел и сето она што го замислуваме се слева во потсвеста таа управува со постапиките на човекот и честопати кога ќе се потрудиш околу нешто ти во себе си кажуваш дека можеш да го направиш тоа и ќе успееш
Кој сака и повеќе нешто да дознае нека го гледа филмот The secret - мене ми го препорача една многуу добра другарка и сум и благодарен сега за тоа
Нека не те лаже ХОЛИВУД...филм и се е можно... geek
Се шалам бе не сум го глеала филмот можда е поу4ен...а ина4е дека холивуд забегава по малце надвор од реалноста не е далеку од вистината!
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 25
Местолокација : дома
Поени :
Потствест Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Потствест Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Потствест Empty Re: Потствест

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот