Психоанализи на членовите што бркаат работа

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by qetpoi on Нед Дек 28, 2008 4:17 am

Иако е уште млад форумов, сите се со малку мислења (освен оние кои не се lol! ), еве една ваква тема, се надевам знаете на што мислам... значи по мислењата, аватарот, потписот, ставот на форумџијата да правиме психоанализи...

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 26
Местолокација : Куманово
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue120 / 100120 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:18 am

малце збунувачка тема....али се надевам дека ќе ја сконтам со тек на време!!! Embarassed Embarassed

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 25
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue55 / 10055 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by qetpoi on Нед Дек 28, 2008 4:21 am

Зевзек напиша:малце збунувачка тема....али се надевам дека ќе ја сконтам со тек на време!!! Embarassed Embarassed
Па финтата овде е... од мислењата на членот, од неговиот став, да се потрудиш да му направиш психо-анализа, односно каков карактер има, неговите особинии и така натаму и така наваму. Smile

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 26
Местолокација : Куманово
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue120 / 100120 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Moniii on Нед Дек 28, 2008 1:09 pm

Ајде бе по тоа се што сум напишала у форумов одредете каков карактер имам баш ме интересира дали ке погодите хохохо муахахахаха
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 1:49 pm

Moniii напиша:Ајде бе по тоа се што сум напишала у форумов одредете каков карактер имам баш ме интересира дали ке погодите хохохо муахахахаха

Не психоанализите се прават подоцна односно мораш да имаш 200 мислења за да ти направат психоанализа Rolling Eyes
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 2:42 pm

уффф Мони штета за уште "малце" мислења неможат да ти направат психоанализа... штета
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 26
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by alekfcjuve on Нед Дек 28, 2008 3:23 pm

Duci GEGE напиша:уффф Мони штета за уште "малце" мислења неможат да ти направат психоанализа... штета
епа она не е како тебе да кисне на форумов и да и вика на сестра и да и постира кога она не е тука !!! хехе

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 28
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Duci GEGE on Пон Дек 29, 2008 5:58 pm

па добро де аце ја ко божем дремам на форумов... или не
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 26
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by nikle22 on Саб Јан 03, 2009 5:39 pm

Сите што имаат над 300 мислења може да побараат да им се направи психоанализа
Али ќе им биде нарпавена за 1 - 2 дена во зависност од тоа колку членови бараат во исто време

_________________
Психоанализи на членовите што бркаат работа 0210Психоанализи на членовите што бркаат работа 65600810Психоанализи на членовите што бркаат работа Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by zomG on Пон Јан 05, 2009 1:46 am

Јас сакам психо аналајзинг Neutral

_________________
Психоанализи на членовите што бркаат работа 7145
zomG
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 110
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue125 / 100125 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 05, 2009 2:37 am

и ја сакам психоанализа
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 26
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 1:09 am

Епа пополека ќе биде сега засега јас ќе ги правам додека не одредиме некој модератор за оваа тема.

_________________
Психоанализи на членовите што бркаат работа 0210Психоанализи на членовите што бркаат работа 65600810Психоанализи на членовите што бркаат работа Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Chaki on Сре Јан 07, 2009 9:38 pm

Nikle напиша:Епа пополека ќе биде сега засега јас ќе ги правам додека не одредиме некој модератор за оваа тема.
Стај го АТА_xD
ИнаЌе,сакам и јас психоанализа.Smile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава : Психоанализи на членовите што бркаат работа Afghanistan
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Ljupcomir on Пет Јан 09, 2009 10:45 pm

Ај бе и јас сакам психоанализа Very Happy
Ljupcomir
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 25
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава : Психоанализи на членовите што бркаат работа EastTimor
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-04

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by nikle22 on Саб Јан 10, 2009 6:24 pm

zomG напиша:Јас сакам психо аналајзинг Neutral

Прв побара зомГ така да ајде... првите неколку психоанализи ќе ги направам јас и ќе кажам што се сум земал во предвид правејќи ги а понатаму ќе одредиме и кој ќе ги прави останатите

ЗомГ...админ

ЗомГ е личност која пред се брзо донесува одлуки. Краток е во своите одговори и прецизен.
Знае во одредени моменти да биде мрзелив но секако тоа знае и добро да го прикрие, па другите не се ни свесни дека тој ескивирал да изврши нешто. Многу е принципиелен, како вика така прави, си стои на зборот и ретко кога на време
пристигнува на некое место. Може тоа му е и една од најголемите мани, да може да се смета како мала мана,
но живееме во еден свет каде што сите живеат во некое брзање во некоја паника... ретки се оние кои релаксирачки
ги доживуваат работите и успеваат да ги пребродат. Гејмер прва класа, живее за кантер, според она што го знам... и го заклучив. Има учествувано и на некои натпревари и добар пласман има на WCG во македонија. Пласиран бил на 3тото место, но и неможе мн да му се приговори затоа што загубил од шампионот односно нашиот преставник на WCG.
Фудбалот го фаворизира... а според активноста во фанклубовите е фан на Манчестер. Не сака многу да филозофира, се гледа тоа и според неговата активност во Филозофија и Психологија, но и до целта сака да дојде на вистински начин.

Психоанализата е извршена со анализирање на неговите мислења и пребарување по google за него, знаејќи ги неговите никови.
зомГ се надевам дека поголем дел од ова што го напишав е точно, и дека ти се допаѓа.

_________________
Психоанализи на членовите што бркаат работа 0210Психоанализи на членовите што бркаат работа 65600810Психоанализи на членовите што бркаат работа Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by zomG on Саб Јан 10, 2009 6:28 pm

Nikle напиша:
zomG напиша:Јас сакам психо аналајзинг Neutral

Прв побара зомГ така да ајде... првите неколку психоанализи ќе ги направам јас и ќе кажам што се сум земал во предвид правејќи ги а понатаму ќе одредиме и кој ќе ги прави останатите

ЗомГ...админ

ЗомГ е личност која пред се брзо донесува одлуки. Краток е во своите одговори и прецизен.
Знае во одредени моменти да биде мрзелив но секако тоа знае и добро да го прикрие, па другите не се ни свесни дека тој ескивирал да изврши нешто. Многу е принципиелен, како вика така прави, си стои на зборот и ретко кога на време
пристигнува на некое место. Може тоа му е и една од најголемите мани, да може да се смета како мала мана,
но живееме во еден свет каде што сите живеат во некое брзање во некоја паника... ретки се оние кои релаксирачки
ги доживуваат работите и успеваат да ги пребродат. Гејмер прва класа, живее за кантер, според она што го знам... и го заклучив. Има учествувано и на некои натпревари и добар пласман има на WCG во македонија. Пласиран бил на 3тото место, но и неможе мн да му се приговори затоа што загубил од шампионот односно нашиот преставник на WCG.
Фудбалот го фаворизира... а според активноста во фанклубовите е фан на Манчестер. Не сака многу да филозофира, се гледа тоа и според неговата активност во Филозофија и Психологија, но и до целта сака да дојде на вистински начин.

Психоанализата е извршена со анализирање на неговите мислења и пребарување по google за него, знаејќи ги неговите никови.
зомГ се надевам дека поголем дел од ова што го напишав е точно, и дека ти се допаѓа.

Одлична психоанализа Very Happy За ова добиваш следен пат 5 поени кога ќе имам можност да ти дадам Very Happy

_________________
Психоанализи на членовите што бркаат работа 7145
zomG
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 110
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue125 / 100125 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 12:44 am

ај и мене психоанализирајте ме по мозност томче да го напраи тоа
ATA_xD
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 6:45 pm

Интересноооо ајде и мене џД да видиме каква сум џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 24
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Chaki on Пон Јан 12, 2009 7:43 pm

Боyана напиша:Интересноооо ајде и мене џД да видиме каква сум џД
Мало си ти Razz Razz Хаха...Треба да имаш 200+ мислења. Smile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава : Психоанализи на членовите што бркаат работа Afghanistan
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-27

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 8:08 pm

Chaki напиша:
Боyана напиша:Интересноооо ајде и мене џД да видиме каква сум џД
Мало си ти Razz Razz Хаха...Треба да имаш 200+ мислења. Smile
ае уше 70 мислења и ке додје него дај психоанализирајте ме
ATA_xD
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:19 pm

Абе само добри деца има на форумов хахахаха затоа сме најдобри Поздрав до администрацијата Very Happy afro
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 26
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-06

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Simon4e =) on Пет Јан 16, 2009 7:05 pm

ама и ја сакааам психоанализааа......ај плис!! I love you Razz
ама ја мн ве сакам затоа шо не ми наппраите една шсихоанализа?
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 25
Местолокација : дома
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Duci GEGE on Пет Јан 16, 2009 7:11 pm

абе шо напраивте со психоанлизата за мене?
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 26
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Боyана on Пет Јан 16, 2009 7:16 pm

ATA_xD напиша:
Chaki напиша:
Боyана напиша:Интересноооо ајде и мене џД да видиме каква сум џД
Мало си ти Razz Razz Хаха...Треба да имаш 200+ мислења. Smile
ае уше 70 мислења и ке додје него дај психоанализирајте ме

Ааааааааааа Чаааак не сум мало! Иначе колку треа за психоанализааа??? џД џД баш сакаааам џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 24
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by nikle22 on Пет Јан 16, 2009 7:41 pm

Треба над 600 за психоанализа а следен е дуци геге до вечер ќе му биде направена

_________________
Психоанализи на членовите што бркаат работа 0210Психоанализи на членовите што бркаат работа 65600810Психоанализи на членовите што бркаат работа Juvent10
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
Психоанализи на членовите што бркаат работа Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Психоанализи на членовите што бркаат работа Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-25

http://brkajrabota.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Психоанализи на членовите што бркаат работа Empty Re: Психоанализи на членовите што бркаат работа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот